Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні ми вшановуємо пам’ять бійця 2 батальйону ССО «Азов» Київ, випускника факультету прокуратури Даніеля Герліані за позивним «Гімалай»

Війна приносить за собою кров, розруху і біль від втрат. Йде країною, залишаючи по собі страшні сліди, болісні і незворотні. Ми відбудуємо дороги, будинки, театри, лікарні і пам’ятники. Але не зможемо оживити тих, кого вбила ця війна. Боляче усвідомлювати, що гинуть молоді, повні сил і творчих планів, талановиті молоді люди, які не встигли реалізувати свої амбітні плани …

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого ще одна важка втрата. Під час виконання бойового завдання, пов‘язаного із захистом Батьківщини, 3 червня 2022 року загинув боєць 2 батальйону Сил спеціальних операцій «Азов» Київ», випускник факультету прокуратури Університету 2022 року Даніель Герліані, позивний «Гімалай».

Даніель працював юристом, обожнював спорт, був кандидатом в майстри спорту з вільної боротьби, очолював один з фанатських колективів «Динамо». Хлопець завжди прагнув до нових знань і самовдосконалення. Його знали як добру, гарну людину, чуйну, порядну, авторитетну. Саме таким – безстрашним захисником, справжнім патріотом своєї країни – він назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Найбільше в житті Даніель любив своїх батьків та Україну. Із початком повномасштабного російського вторгнення він вступив до лав ЗСУ, щоб боронити її незалежність, боротися за вільне майбутнє Батьківщини. «Гімалай» був справжнім борцем, і це стосується не тільки виду спорту. На таких, як він, можна було покластися, такі, як він, сьогодні пишуть історію України своєю відвагою, честю та жертовністю… 3 червня під час масованого артилерійського обстрілу окупантів Даніель Герліані загинув.

Колектив та студентство Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Даніеля.

Герої України не вмирають, а навічно залишаються небесними захисниками нашої Батьківщини. Даніель Герліані навіки вписав своє ім’я в історію нашої держави та Університету. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Ваша допомога не загоїть їх рани, але йому б так хотілося.
4149 4998 0890 2116 – номер карти матері Герліані Алла Вікторівна.

Вічна слава Герою!