Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Діджиталізуйся та спрощуй життя разом з нами! Цифровий студентський в Дії за кілька кліків – сервіс, на який ми заслуговуємо!

Університет став першим юридичним ЗВО, який став партнером Єдиного державного порталу електронних послуг «Дія» та Центру «Дія.Бізнес Харків».

Ми першими отримали змогу тестувати та впроваджувати послуги та сервіси, які розробляються та надаються на вказаних ресурсах, а також активно їх залучати в наше повсякденне життя та навчальний процес.

Кожен студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого отримує не лише матеріальний студентський квиток виготовлений на бланку, а й цифровий студентський квиток.
Його можна використовувати як підтвердження особи та статусу студента. Він також дає право на пільговий проїзд і знижки при відвідуванні музеїв, кінотеатрів тощо.

Документ автоматично відобразиться в застосунку, при зарахуванні до нашого Університету незалежно від того в якій країні світу ви перебуваєте.

Цифровий студентський захищений QR-кодом, який змінюється що три хвилини. Так можна перевірити оригінал документа.

Просто, непомітно та людяно з Дією. Дякуємо нашим партнерам за сервіси, які змінюють Україну на краще.