Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні вступники, радо запрошую вас на День відкритих дверей в Національному юридичному університеті мені Ярослава Мудрого, який відбудеться вже завтра об 11:00 в онлайн форматі

Шановні вступники, радо запрошую вас на День відкритих дверей в Національному юридичному університеті мені Ярослава Мудрого, який відбудеться вже завтра об 11:00 в онлайн форматі з трансляцією на Ютуб каналі Університету.

Переконаний, що ця зустріч стане для багатьох із вас відправною точкою у виборі майбутнього професійного шляху, допоможе вам утвердитися у бажанні поєднати своє життя з юридичною наукою та практикою – фахом, в основі якого лежить справедливе ставлення до людей, безумовна повага до Конституції, неухильне слідування букві Закону як найвищим демократичним здобуткам людства останнього століття.

Якщо ваша душа лежить до наукових пошуків, клопіткої роботи в аудиторіях, старанного шліфування практичних умінь, розширення уявлень про юриспруденцію і її вплив на сьогодення сучасної України та громадянина, то наш Університет пропонує найкращі умови для цього: надсучасну програму навчання, досвідчених викладачів-практиків і та відомих науковців, відповідальне ставлення до безпеки студентів під час війни, найкращі можливості онлайн-навчання на базі прогресивних інтернет-технологій.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого знаходиться серед лідерів національних рейтингів багато років і постійно примножує численні нагороди від національних та міжнародних інституцій, а затребуваність його випускників на ринку праці щороку зростає.

У 2023 році Університет отримав почесне звання «Лідер вищої освіти» та золоту медаль у номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір» та Гран-Прі «Міжнародна діяльність», увійшов до ТОП 200 університетів світу в рейтинзі QS World University Rankings by Subject 2024: Law & Legal Studies, вперше увійшов до «UI GreenMetric World University Rankings» та є одним з лідерів серед гуманітарних Університетів України, які увійшли до рейтингу та єдиним представником спеціалізованих юридичних ЗВО України, за даними Державної служби якості освіти України Університет увійшов до переліку закладів вищої освіти з найнижчим «незначним» ступенем ризику у 2023 році, та понад десятиліття беззаперечний лідер серед ЗВО України за кількістю студентів, зарахованих за державним замовленням за спеціальністю 081 «Право» та має й інші визначні здобутки та нагороди.

Матеріальна база технічно розвинена, зручна, сучасна: навчальні аудиторії, приміщення для практичних занять і модельних засідань, криміналістичний полігон, бібліотечний комплекс, картинна галерея, гуртожитки, спортивний комплекс, палац студентів тощо.

Безліч можливостей для професійного, особистісного, культурного зростання та самовдосконалення. Звісно, ми не можемо не згадати тут про небезпеки та виклики, які постали перед нашим суспільством сьогодні. Колектив Університету доклав максимальних зусиль для облаштування захищених і комфортних укриттів навчальних корпусах та гуртожитках. Крім того, ви завжди зможете навчатися онлайн, використовуючи платформи та портали Університету, бути на зв’язку з викладачами й опановувати дисципліни під їхнім чуйним наглядом і з підтримкою на усіх етапах. Наша сміливість  вчити і навчатися під час війни, не зупиняти своє життя на догоду ворогу, допомагати фронту і цивільним – це внесок у Перемогу і мирне майбутнього України, де верховенство права і демократія будуть недоторканними.

Якщо ви мрієте стояти на сторожі законності і справедливості, працювати на благо людей і держави, хочете долучитися до спільноти висококваліфікованих юристів, мати блискучі професійні знання та гідні  перспективи працевлаштування в найкращих національних та приватних установах, тоді Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого стане відмінним вибором.

Адже його інститути й факультети пропонують різноманітні спеціалізації для студентів, які найбільше відповідають вашим інтересам та кар’єрним планам, конкурентоспроможну  освіту, якісну практику, програми подвійних дипломів, комфортні  й безпечні умови навчання, розмаїття можливостей для саморозвитку і підтримання здорового способу життя, а в майбутньому – престижну високооплачувану професію, якою ви зможете пишатися.

Ректор Анатолій Гетьман