Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Із нагоди першої річниці з дня смерті з важким серцем згадуємо сьогодні видатного вченого-правознавця, доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, Заслуженого професора Університету Миколу Івановича Панова

Ми пам’ятаємо його доброту, порядність, милосердя, силу духу, щире бажання допомагати. Для студентів і колег Микола Іванович назавжди залишився взірцем для наслідування, прикладом чесної відданості обраній справі. Він присвятив своє життя науці, дослідженням, протидії злочинності, мав значний вплив на становлення цілих поколінь правників і вдосконалення законодавства України, доклав багато зусиль для розвитку Університету, укріплення міжнародних наукових зв’язків й розбудови демократії на благо нашого народу.

Микола Іванович  розпочав свою кар’єру рядовим слідчим районної прокуратури, а завершив – авторитетним науковцем, вагомою персоною у світі права і законності, бо завжди гідно проходив усі випробування на своєму життєвому й професійному шляхах завдяки блискучому розуму, цілеспрямованості, твердій вірі у справедливість і любові до людини.

Його внесок в освіту й науку України залишиться скарбом для наступних поколінь учених, а світлий образ вчителя, наставника, інтелектуала, з яким пощастило бути знайомим, стане незабутнім спогадом для кожного з нас.