Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет увійшов до ТОП 200 кращих Університетів світу в галузі «Права» згідно QS World University Rankings by Subject 2024: Law & Legal Studies

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до ТОП 200 кращих Університетів світу згідно QS World University Rankings by Subject 2024: Law & Legal Studies, який є ключовим незалежним показником ефективності та репутації університетів на світовій арені.

QS World University Rankings (іншими словами, рейтинг найкращих університетів світу) – глобальне дослідження та створений на його основі рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їх досягнень у галузі освіти та науки. QS World University Rankings вважається одним із найбільш впливових глобальних рейтингів університетів світу і ґрунтується на оцінках якості навчання, досліджень, міжнародної співпраці, репутації в академічному середовищі та оцінці роботодавців випускників університету.

Минулоріч Університет вперше увійшов до рейтингу QS, зайнявши місце з 251 по 300 у предметній галузі «Право та юридичні дослідження». За нещодавно оприлюдненими результатами Університет піднявся на 100 позицій та зайняв місце з 151 по 200 серед університетів світу, що є найкращим результатом серед всіх ЗВО України. Сусідами нашого Університету в рейтинговій таблиці стали відомі та визнані університети світу: Sorbonne University (France), University of Bern (Switzerland), Michigan State University (USA), York University (Сanada), Stockholm University (Sweden), Tel Aviv University (Israel).

Це велика честь та відповідальність бути в одній когорті серед кращих правничих шкіл світу. Це вкотре підтверджує високий рівень освітніх послуг та авторитетність наукових досліджень в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого!

Ми вдячні всім студентам, випускникам та науковцям Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які працюють над тим, щоб наш Університет залишався провідним університетом у сфері права не лише в Україні, а й підкорював світові рейтинги!