Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Попри всі виклики, які постали перед Україною та Університетом, колектив прикладає максимум зусиль для належної організації навчального процесу, проведення міжнародних та всеукраїнських наукових заходів та здійснення науково-дослідної роботи.

За особисті високі досягнення в педагогічній, науковій та іншій професійній діяльності та з нагоди відзначення 218-ї річниці з дня заснування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого члени нашого колективу були відзначені високими державними нагородами, подяками та грамотами.

Відзнаки від Конституційного Суду України отримали Слінько Тетяна, к.ю.н., професорка, завідувачка кафедри конституційного права України, та Летнянчин Любомир, к.ю.н., доцент кафедри конституційного права України.

Подяки від Харківської обласної прокуратури отримали: Задихайло Дмитро, к.ю.н., доцент, асистент кафедри екологічного права; Чорний Геннадій, к.ю.н., доцент кафедри криміналістики; Бережний Олександр, к.ю.н., асистент кафедри кримінального процесу; Вилцан Анастасія, к.ю.н., заступниця декана факультету прокуратури; Кравченко Олена, диспетчер факультету прокуратури.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Лейбу Людмилу, к.ю.н., секретаря Вченої ради Університету.

Почесним знаком «Орден І ступеня Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» нагороджено Битяка Юрія, д.ю.н., професора кафедри адміністративного права.

Також ректор Університету Анатолій Гетьман відзначив почесними грамотами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: Гиляку Олега, к.ю.н., доцента кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства; Камінську Тетяну, д.екон.н., професорку кафедри економічної теорії; Шевченко Людмилу, д.екон.н., професорку кафедри економічної теорії.

Подяки ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого були оголошені:
Бакай Юлії, к.ю.н., асистентці кафедри земельного та аграрного права;
Буряку Олексію, начальнику відділу охорони та безпеки;
Буряковській Катерині, к.ю.н., асистентці кафедри прав людини та юридичної методології;
Галаєву Михайлу, ст. лаборанту кафедри криміналістики;
Данілік Дар’ї, к.ю.н., асистентці кафедри земельного та аграрного права;
Зіборобій Яні, інженеру з охорони праці ІІ категорії відділу охорони праці та пожежної безпеки;
Масловій-Юрченко Катерині, к.ю.н., асистентці кафедри цивільного права №2;
Мерник Анастасії, к.ю.н, доцентці кафедри теорії права;
Мовчан Анні, лаборантці кафедри міжнародного права;
Пановій Алісі, к.ю.н., асистентці кафедри кримінальної юстиції;
Покальчук Михайлові, к.ю.н., асистенту кафедри земельного та аграрного права;
Попову Віктору, к.ю.н., асистенту кафедри цивільного права №2;
Резвін Ганні, фахівчині ІІ категорії відділу кар’єрної підтримки та працевлаштування Навчально-інформаційного центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій;
Русановій Людмилі, начальниці редакційно-видавничого відділу;
Смєловій Поліні, провідній фахівчині медіа-служби Навчально-інформаційного центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій;
Турчіній Марії, к.ю.н., асистентці кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн;
Фішевій Аніті, лаборантці кафедри фізичного виховання.

Вітаємо наших колег із заслуженими нагородами та відзнаками. Бажаємо нових досягнень та подальшої плідної роботи на благо Університету та України.