Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки Всеукраїнського інтелектуального студентського онлайнового турніру до 210-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

14 березня 2024 року відбувся Всеукраїнський інтелектуальний студентський онлайновий турнір до 210-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка “Всесвіт Шевченка: українська ідентичність у часі та просторі” в якому взяли участь курсанти 2 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Співорганізатором турніру виступила Наукова бібліотека Університету.

Цьогорічна інтерактивна тематична онлайн-вікторина об’єднала 180 студентів закладів освіти із різних куточків країни та охопила великий спектр творчості геніального поета: від відомих поетичних творів до маловідомих сторінок життя.

Команда курсантів гідно представила Університет — посіла 6 місце та увійшла в першу десятку переможців!

Усі гравці турніру отримали сертифікати за участь й висловили слова глибокої вдячності та пошанування всім, хто боронить рідну землю, виказали побажання наступного року знову зустрітися в дружньому колі поціновувачів української поезії, творчості Великого Кобзаря.

Дякуємо організаторам заходу: Харківському обласному відділенню Української бібліотечної асоціації, науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв, Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка! До нових зустрічей!