uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Проблематика документального оформлення, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих Україні та її громадянам внаслідок збройної агресії Російської Федерації».

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Проблематика документального оформлення, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих Україні та її громадянам внаслідок збройної агресії Російської Федерації».

22 червня 2022 р. під головуванням Лученка Д. В., д.ю.н., професора, проректора з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і за модераторства Білоуса В. В., к.ю.н., доцента кафедри криміналістики, було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблематика документального оформлення, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих Україні та її громадянам внаслідок збройної агресії Російської Федерації».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися:

   •Чернов С. І. доктор наук з державного управління, професор, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад»;

   •Ісаков М. Г., д.ю.н., член Наглядової ради НЮУ імені Ярослава Мудрого, Заслужений юрист України;

   •Сімакова-Єфремян Елла Борисівна, д.ю.н., професор, заступник директора з наукової роботи Національного наукового центру «Інститут судових експертиз імені Заслуженого професора М.С.Бокаріуса», Заслужений діяч науки і техніки України;

   •Давиденко І. А., Директор Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України;

   •Мельник С. М., д.ю.н., бригадний генерал юстиції, начальник Війського-юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, начальник Харківського гарнізону.

Велелюдна когорта провідних учених, юристів-практиків і експертів у змішаному режимі (дистанційно та за безпосередньої участі) обговорили комплекс надзвичайно актуальних для Українського народу питань під час проведення трьох панельних дискусій:

   •Проблеми законодавчого забезпечення розслідування кримінальних правопорушень, учинених під час воєнного стану, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України;

   •Проблеми методичного, тактичного, техніко-криміналістичного та експертного забезпечення розслідування кримінальних правопорушень, учинених під час воєнного стану;

   •Проблеми оптимізації механізму фіксації та визначення шкоди, завданої майну приватних осіб в умовах воєнного стану, та подальшого відшкодування збитків.

Результати всебічного і багатоаспектного обговорення, кращий зарубіжний та вітчизняний досвід будуть невдовзі оприлюднені у друкованій та аудіовізуальній формах для широкого загалу зацікавлених осіб та спрямовані до органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення торжества справедливості, невідворотності покарання винних у вчиненні воєнних злочинів та відшкодування моральної та матеріальної шкоди кожному, хто постраждав внаслідок неспровокованої збройної агресії Російської Федерації.