Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Омарова Айсел Азад кизи доцентка кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн була запрошена делегатом на конференцію Ukraine’s Recovery: Rebuilding with Research у м. Лондон

Омарова Айсел Азад кизи доцентка кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн була запрошена делегатом на конференцію Ukraine’s Recovery: Rebuilding with Research, яка відбулася 15 травня 2023 р. у м. Лондон.

Цю конференцію було організовано Royal Society та Universities Policy Engagement Network (UPEN) спільно з Фондом Президента України з питань освіти, науки та спорту та Посольством України у Великобританії. Захід об’єднав дослідників з українських та британських університетів і політиків, щоб поставити дослідження на передовий план у відбудові України на підтримку політиків, які вирішують складні та нагальні виклики, пов’язані з реконструкцією та відновленням України.

На заході було обговорено як дослідження можна застосувати до викликів, починаючи від відновлення економіки України до вирішення складних потреб, пов’язаних із здоров’ям і благополуччям, перегляду регіональної безпеки та партнерства та планування екологічного відновлення.

Мета заходу – сприяння відновленню України та підготовка певних чітких дій, які учасники можуть вжити, щоб досягти позитивних змін у коротко- та середньостроковій перспективі, застосовуючи відмінні дослідження та розробки політиків, заснованих на науці.