Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет Edge Hill (Великобританія) отримав грант для розвитку програми співробітництва з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

Грант буде використано для проведення різних освітніх та наукових заходів та посилення співпраці між Університетом Edge Hill та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Кошти також будуть використані для започаткування керованого та сталого процесу мобільності науково-педагогічних кадрів, а також для розробки спільної програми досліджень міжнародного правосуддя та прав людини, яка надасть можливість створювати публікації з відкритим доступом та сприятиме безпосередньому залученню громадськості та впливу на формування відповідних політик.

Наразі триває робота над розробкою магістерської програми подвійних дипломів щодо регулювання кіберпростору.

Науковці Університету, які мають досвід у сфері міжнародного права, прав людини, гуманітарного та конституційного права, також будуть запрошені до Університету Едж Хілл як запрошені стипендіати та братимуть участь у дослідженнях та обміні досвідом.

З моменту оголошення ініціативи щодо співпраці, Університет Едж Хілл заснував новий Центр міжнародного правосуддя та прав людини, який розпочав свою діяльність із заходу, на якому виступила доцентка кафедри міжнародного права нашого Університету Оксана Сенаторова.

Крім того, молоді науковці, які починають кар’єру, зможуть скористатися літньою школою в Університеті Едж Хілл з акцентом на міжнародне гуманітарне право.

Координаторкою проектів в межах гранту та співпраці між університетами є доцентка кафедри конституційного права України Олена Чуб.

Дякуємо Університету Edge Hill за відкритість до співпраці, та підтримку української наукової спільноти у цей складний час.

Інформація на сайті Університету Едж Хілл