Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Міжнародна науково-практична студентська конференціїя «Культура професійного спілкування: теорія та практика»

Запрошуємо Вас разом із студентами взяти участь у II Міжнародній науково-практичній студентській конференції «Культура професійного спілкування: теорія та практика», яку проводить кафедра іноземних мов Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – 26 квітня 2024 року.

Форма участі – дистанційна.

Робочі мови конференції – українська, англійська, французька, німецька.

Термін подання тез – 15 квітня 2024 року.

Після завершення конференції всі учасники отримають збірник тез II Міжнародної науково-практичної студентської конференції (з інтернет-посиланням) та сертифікат.

Дякуємо всім колегам, іноземним партнерам за плідну співпрацю минулого року та будемо щиро вдячні, якщо Ви підтримаєте нашу конференцію у цей непростий час і в цьому році!

Англійською