Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда «Делойт» в Україні запрошує студентів взяти участь у безкоштовному спецкурсі «Бізнес очима власника: From Start-up to IPO»

Це освітня ініціатива, яка дає можливість українським студентам отримати унікальні знання про різні сфери управління бізнесом: фінанси, аудит, податки і право, кібербезпека, операційне управління.

Що очікує на учасників спецкурсу?

• 8 прикладних лекцій від професіоналів «Делойт».
  • Лайфхаки та інсайти від експертів.
  • Сертифікати та подарунки для найкращих учасників курсу.
  • Можливість стати пріоритетним кандидатом під час відбору на вакансії рівня junior.

Що потрібно зробити студентам, щоб стати учасниками?

Дата та час проведення: з 17 листопада до 12 грудня, щопонеділка та щочетверга о 17:00.

Місце проведення: онлайн-трансляція в Zoom.

Графік лекцій:

1. «Стартапи в Україні – минуле, теперішнє та майбутнє», лектор Єгор Григоренко, 17 листопада.
  2. «Управління податковими потоками», лектори Василь Дробот та Олександр Ямпольський, 21 листопада.
  3. «Побудова ефективних команд», лектори Яків Акулов та Михайло Шевченко, 24 листопада.
  4. «Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність?», лектори Кирило Пінський та Дмитро Чернюк, 28 листопада.
  5. «Кібербезпека бізнесу», лектор Ігор Пігарєв, 1 грудня.
  6. «Криза та нові можливості», лектор Марина Римкіна, 5 грудня.
  7. «Оцінка бізнесу. За скільки продати компанію?», лектори Андрій Кулик та Тарас Трохименко, 8 грудня.
  8. «IPO як верхівка капіталізації бізнесу», лектор Ярослав Серпутько, 12 грудня.

З повагою, Команда «Делойт» в Україні.