Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кафедра криміналістики Університету запрошує студентів на зустріч та тренінг з актуальних проблем криміналістики.

Друзі, знову кафедра криміналістики запрошує Вас на криміналістичний тренінг та розкриває перед Вами двері у дивовижний світ криміналістики та судової експертизи! Найближчим часом у Вас буде чудова нагода поринути у загадковий та захоплюючий світ нових криміналістичних знань та набути практичні навички щодо роботи із слідами та доказами.

Кафедра криміналістики Університету продовжує проводити для студентів Університету цикл тематичних зустрічей, криміналістичних тренінгів, вебінарів та практичних занять, метою яких є посилення та підвищення практичної складової підготовки високопрофесійних фахівців. Долучайтеся, буде цікаво !!!

В сучасних реаліях воєнного стану вагомого значення набувають криміналістичні знання, повʼязані із ідентифікацією особи за ознаками зовнішності, а особливо це стосується сучасних проблем використання таких знань у слідчій, експертній та судовій практиці

Місце проведення: Харків
Дата : Дата: 08.11.2023 р. об 15.00.

Тема: «Актуальні проблеми ідентифікації особи за ознаками зовнішності в реаліях війни»(к.ю.н., доц. Булулуков О.Ю.);

Тема: «Використання можливостей судової портретної експертизи у кримінальному провадженні»(к.ю.н., доц. Негребецький В.В.).

В межах заходу планується також відвідування Криміналістичного полігону та Музею криміналістики. Приходьте буде цікаво!

Реєстрація за посиланням

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Запрошуємо Вас на зустріч!