Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У нашому Університеті працює Соціально-психологічна лабораторія, до фахівців якої ви завжди можете звернутися

Нагадуємо, що в нашому Університеті працює Соціально-психологічна лабораторія, до фахівців якої ви завжди можете звернутися, якщо:

• лякає відчуття самотності;
  • відчуваєте труднощі;
  • турбують конфлікти в сім’ї;
  • напружують проблеми, пов’язані з адаптацією в нових умовах життя, роботи, навчання;
  • виникли тривожні або депресивні стани;
  • з’явились труднощі в міжособистісних відносинах.

Ми завжди готові прийти на допомогу.

НІКОЛИ НЕ ОПУСКАЙТЕ РУКИ, БУДЬ-ЯКУ ПРОБЛЕМУ МОЖНА ВИРІШИТИ!

Індивідуальну консультацію фахівців нашої лабораторії можна отримати в зручний для вас час за попередньою домовленістю:

‘☎️Контактні телефони :

050 501 55 73 – Погрібна Вікторія Леонідівна (завідуюча);

066 496 98 21 Гузьман Олена Анатоліївна (практичний психолог);

050 712 24 57 – Саппа Ганна-Марія Миколаївна (фахівець із соціальної роботи, практичний психолог)

NB! Пам’ятайте, що під час консультації фахівець не може відповідати на дзвінки, тому, якщо Вам не відповідають на дзвінок, зателефонуйте, будь ласка пізніше, або надсилайте повідомлення на зручну платформу (Viber, Telegram, WhatsApp, Skype, email, Instagram, Facebook) за означеними контактами.

UbicacionМи знаходимося: Центральний корпус, кімната 108

Електрона адреса: spl@nlu.edu.ua