День мобільності з Університетом Миколаса Ромеріса

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > День мобільності з Університетом Миколаса Ромеріса

Запрошуємо усіх студентів на онлайн-презентацію програми академічної мобільності із Університетом Миколаса Ромеріса, Литва (посилання на веб-сайт).

На заході виступатимуть представники Університету Миколаса Ромеріса, які детально розкажуть усі деталі щодо умов навчання, проживання та інші важливі нюанси.

Дата та час проведення – 30 листопада 2023 року о 15:00 год (за Києвом)

Мова заходу – англійська

Реєстрація на онлайн-зустріч відкрита до 29 листопада 2023 року (включно) за посиланням

Якщо ви плануєте брати участь у програмах академічної мобільності та хотіли б ближче познайомитися з нашими університетами-партнерами, а також дізнатися більш детальну інформацію, радимо не пропустити цю зустріч!