Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускника аспірантури Університету (кафедри трудового права) Іллю Колосова призначено рецензентом міжнародного наукового фахового видання «International Journal of Law and Society» (м. Нью-Йорк, Сполучені Штати Америки)

Наприкінці жовтня 2022 року незалежна науково-дослідна група Science Publishing Group Inc., яка об’єднує більш, ніж 350 наукових фахових видань у різних галузях знань, сповістила випускника аспірантури Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (кафедра трудового права, науковий керівник – д.ю.н., проф. Слюсар А.М.) про широке світове визнання його роботи «ІСТОРИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ВИНИКНЕННЯ ПРАВОВИХ АКТІВ У ГАЛУЗІ МЕДИЦИНИ У ДЕРЖАВАХ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ» (Вісник НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського. Серія: Політологія, Соціологія, Право, № 1, 2022, с. 79 – 89). Одночасно було запропоновано приєднатись до колегії рецензентів або редакторів одного з наукових фахових видань згаданої групи.

За результатами розгляду та перевірки даних заявки Іллі Колосова від 07 листопада 2022 року, 28 березня 2023 року його було призначено рецензентом міжнародного наукового фахового видання «International Journal of Law and Society» (ISSN Print: 2640-1894; ISSN Online: 2640-1908), що видається у країні ОЕСР (Сполучені Штати Америки).

Відтак, з 28 березня 2023 року, Ілля Колосов наділений правом здійснювати зовнішнє незалежне рецензування (експертизу) наукових робіт міжнародного рівня. Термін повноважень рецензента – до 29 березня 2024 року.

Ілля Вадимович вкотре висловив шану та вдячність колективу кафедри трудового права, науковому керівникові та ректору Університету Анатолію Гетьману за високий рівень підготовки кадрів у аспірантурі, що відкриває шлях до світового визнання наукових доробок її випускників.