uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Запрошуємо на онлайн-курс ‘Artificial Intelligence and the Future of Human Security’

Шановні студенти, аспіранти та викладачі нашого Університету!

Запрошуємо вас на онлайн-курс ‘Artificial Intelligence and the Future of Human Security’ від професора Аршина Адіб-Могаддама та професора Джейсона Бабхака Мохагега.

Захід безкоштовний. Мова заходу – англійська.

Курс ‘Artificial Intelligence and the Future of Human Security’ – короткий курс представляє критичний аналіз штучного інтелекту з особливим акцентом на його вплив на майбутнє людської безпеки. Він пов’язує сучасні дослідження етики штучного інтелекту з конфігурацією конкретних тематичних сфер, тобто з новою геополітикою космосу, спостереженням, планетарним і постпланетарним дизайном і загрозами, а також з новими формами влади штучного інтелекту і життєздатністю демократичного опору, які відстежують різні точки захоплення в нашому життєвому оточенні. Завдяки такому міждисциплінарному підходу, що ґрунтується на наборі потужних візуальних матеріалів, курс ставить під сумнів сучасні досягнення в галузі досліджень штучного інтелекту та їхні етичні наслідки.

Професор Аршин Адіб-Могаддам (Лондонський університет SOAS) та співдиректор Центру майбутнього штучного інтелекту SOAS) є професором глобального мислення та порівняльної філософії в Лондонському університеті SOAS та науковим співробітником Х’юз-Холу Кембриджського університету. Отримавши освіту в Гамбурзькому, Американському (Вашингтон, округ Колумбія) та Кембриджському університетах, де він здобув ступінь магістра та доктора філософії як стипендіат, професор Адіб-Могаддам був першим стипендіатом Джарвіса Доктороу в галузі міжнародних відносин та досліджень миру в Сент-Едмунд-Холі та на факультеті політики та міжнародних відносин Оксфордського університету. Адіб-Могаддам отримав професорське звання в SOAS як один з наймолодших науковців у своїй галузі. У Кембриджському університеті він був обраний почесним членом Кембриджського європейського трастового товариства, яке базується в Трініті-коледжі під патронатом Його Королівської Високості, герцога Единбурзького. У 2017 році він був номінований до національної комісії Королівського ювілейного фонду, яка оцінює ювілейну премію Королеви, найвищу форму визнання вищих навчальних закладів Великої Британії, яка оголошується на щорічній церемонії в Сент-Джеймсському палаці. У 2018 році Г’юз-Холл Кембриджського університету обрав його своїм стипендіатом.

Професор Джейсон Бабхак Мохагег (Коледж Бебсона, США, директор Програми майбутніх досліджень) викладає курси з порівняльного літературознавства, вивчення Близького Сходу, світової літератури та сучасної філософії. Здобув ступінь доктора філософії з порівняльного літературознавства та вивчення Близького Сходу у Колумбійському університеті, цікавиться глобальними перетинами авангарду, екзистенціалізму, постколоніалізму та постмодернізму. У фокусі наукових інтересів професора Мохагега – відстеження нових течій думки на так званих Сході та Заході, з особливою увагою до вивчення концепцій хаосу, насильства, ілюзії, тиші, божевілля, ночі та апокаліптичного письма.

Курс складається з 5 лекцій, 4 з яких будуть презентовані в записі, а 1 викладатиметься у форматі онлайн Zoom конференцій. Тривалість курсу – з 3 квітня по 2 травня 2023 року (по одній лекції на тиждень).

Реєстрація

Більше новин та оновлень на офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international