Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого: Знайомство з майбутнім Університетом

7 червня 2023 року відбувся незабутній День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Ця подія стала особливою для всіх, хто мріє про навчання у нашому Університеті та відвідав цей захід.

У зустрічі з абітурієнтами та батьками взяв участь ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій Барабаш, відповідальний секретар приймальної комісії Костянтин Соляннік, декани факультетів та директори інститутів та представники студентської спільноти.

Під час зустрічі з абітурієнтами обговорили низку важливих питань, які цікавлять майбутніх студентів. Зокрема, було розглянуто процедуру вступу у 2023 рік, нововведення в університетському навчанні, реєстрацію в електронному кабінеті вступника, квоти, пільги та інші аспекти, що стосуються вступної кампанії 2023 року.

Учасники заходу мали чудову нагоду отримати повну інформацію про освітні програми, які пропонуються нашим Університетом, а також про можливості кар’єрного розвитку та академічну мобільність.

Абітурієнти разом з батьками мали можливість можливість оглянути навчальні корпуси нашого Університету: навчальні аудиторії, конференц-зали, спортивні майданчики, бібліотеку, коворкінг зони, криміналістичний полігон, музеї та інші структурні підрозділи. Під час екскурсії абітурієнти також мали змогу поспілкуватися з представниками деканатів та отримати відповіді на питання, які їх хвилювали.

Ми сподіваємося, що День відкритих дверей надав вам цінний та пізнавальний досвід, допомігши краще зрозуміти унікальні особливості нашого Університету та його потенціал у реалізації ваших найяскравіших професійних амбіцій.

Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, звертайтеся на безкоштовний, багатоканальний номер служби підтримки вступників до нашого Університету 0 800 311 777.

Також ви можете написати нам в Телеграм канал для вступників або на електронну пошту pr.kom@nlu.edu.ua

Переглянути записи зустрічей зі вступниками відповідального секретаря приймальної комісії можна за посиланнями:

Бажаємо вам успіху в подальшому навчанні та надіємося на зустріч з вами в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого!