Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання з 29-тою річницею з дня заснування Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Сьогодні 29-ту річницю з дня заснування відзначає Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – це унікальний освітньо-науковий заклад, який інтегрує підходи провідної правничої школи України, стандарти системи професійної військової підготовки країн-членів НАТО та спеціальну підготовку співробітника спецслужби. Запорукою високої якості освітнього процесу є поєднання найкращих традицій класичної юридичної освіти з досвідом сучасної практичної діяльності науково-педагогічного складу, а також розвинутою матеріальною базою.

Існування Інституту підготовки кадрів для Служби безпеки України має величезне значення для нашої країни, особливо в умовах війни та складних викликів, з якими ми стикаємося.

Ще з 2014 року ми переосмислили цінність понять «національна безпека», «територіальна цілісність» та «суверенітет». Свобода, яку ми сьогодні маємо і за яку воюємо, – це щоденна заслуга тих, хто у будь-який час продовжує захищати нашу незалежність. І серед них працівники Служби безпеки України.

Особлива гордість переповнює за звитяги та досягнення випускників Інституту, багато з яких удостоєні найвищих державних нагород, включаючи звання Героя України та ордена Богдана Хмельницького, ордена за мужність та багатьох інших високих відзнак та нагород. Це свідчить про непохитну відданість принципам патріотизму, мужності та справедливості. Ваші досягнення стали прикладом для інших, надихають молодь на активну громадянську позицію та служіння нашій країні, свідчать про високий рівень підготовки та професійність, яку ви здобули, навчаючись в Інституті.

Бажаю всім випускникам, курсантам та співробітникам Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ міцного здоров’я, незламного духу, мудрості, відваги і надійного плеча побратимів.

Ви втілюєте дух відваги, відповідальності та професіоналізму. Нехай ваша праця буде благословенною та приносить надію, мир та безпеку народові України.

Прийміть найщиріші привітання та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам.

Слава Службі безпеки України!

Слава Україні!

Ректор Анатолій Гетьман