Безкоштовна Літня школа для студентів та випускників університету!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Безкоштовна Літня школа для студентів та випускників університету!

Шановні студенти та випускники, Інститут CEELI (посилання на веб-сайт ) – це громадська організація, що розташована в Празі, яка надає підготовку та освіту для професіоналів у сфері права, пропонує двотижневу літню школу з 3 по 16 липня 2022 року для студентів та випускників університету.

Мета літньої школи:

• По-перше, він має на меті надати українським студентам-юристам та юристам, які починають кар’єру, краще розуміння основних концептуальних основ міжнародного кримінального права та його місця у фрагментованій сфері міжнародного права та правосуддя;
  • По-друге, він покликаний надати учасникам базові юридичні навички, яких не отримали на доктринальних заняттях, як от опитування клієнтів, аналіз справи, допит свідків та ведення суперечок перед судом, а також навики, необхідні для роботи з травмованими клієнтами, свідками, і інші.

Курс складатиметься з лекцій та семінарів, на яких учасники відпрацьовуватимуть нові навички, виконуючи різні ролі, включаючи клієнта, адвоката та суддю.

Для подачі заявки, необхідно заповнити цифрову форму заявки за посиланням до 6 червня 2022 року.

COURSE OUTLINE:

Module 1: Legal Skills

– Interviewing and client centered counseling

– Case analysis

– Witness examination techniques

– Persuasive speaking in court

– Trauma-informed lawyering

Module 2: Contours of International Law and Justice

– How International law and justice works?

– Jus ad bellum and Jus in bello

– ICJ and its jurisdiction

– International human rights law and the ECtHR

Module 3: International Criminal Law