Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 17 квітня 2024 року відбулася XІ Всеукраїнська науково-практична конференція іноземними мовами “Наука у мінливому світі: актуальні дослідження молодих науковців”

Організатор заходу: кафедра іноземних мов.

Учасники конференції: молоді науковці та дослідники, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів України, а саме Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  Науково-дослідного інституту Державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Університету Цзу Чі та університетів Німеччини та Шотлдандії, зокрема Галле-Віттенберзького університету імені Мартіна Лютера та Медичної школи Університету Данді.

Актуальність конференціі зумовлена необхідністю підвищення рівня та удосконалення системи мовної підготовки науковців-правників та розвитку навичок професійного спілкування.

Понад 90 учасників конференції представили результати своїх  наукових досліджень англійською, французькою та німецькою мовами за такими напрямками: Актуальні проблеми сучасної юридичної науки; Розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи; Мова і культура. Міжкультурна комунікація; Сучасні тенденції вищої освіти. Тематика охоплювала найактуальніші проблеми сучасної юридичної науки та включала найгостріші питання, що виникли під впливом подій, що відбуваються.

Дякуємо за співпрацю та перші кроки у науці. Сподіваємось, що такий досвід допоможе у майбутніх успіхах молодих науковців.