Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 11 квітня в Університеті для школярів було проведено інтерактивну гру «Що? Де? Коли?»

У грі взяли участь 165 команд з усієї України та загалом 825 школярів, які доєдналися до гри з України та 12 країн світу.

За результатами змагань, які проходили у два тури призові місця здобули:

✅1 місце – команда «Бджілки» (Ліцей №120 Дніпровської міської ради)

✅2 місце – «Діти Феміди» (Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів)

✅3 місце розділили одразу чотири команди:

–  «Нескорені» (Миколаївський ліцей №8)

–  Web-тюлені ( збірна команда Вінницького ліцею №6 та Вознесенської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2)

–  «Феміда» (Комунальний заклад “Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради)

–  «Аннігіляторна чача з сиром» (Ліцей №12 міста Житомира ім. С. Ковальчука)

Усі переможці отримують пам’ятні подарунки у виді наборів «Мерч боксу Університету».

Університет вкотре захистив свій статус рекордсмена гри Що? Де? Коли?, який офіційно закріплено у «Книзі рекордів України» в категорії «Масові заходи».