Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Судові дебати > Команда студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − переможець National Anticorruption Moot Court Competition!

National Anticorruption Moot Court Competition – щорічний просвітницький захід, спрямований на запровадження високих стандартів розвитку практичного навчання та підвищення професійних знань і умінь студентів-правників у сфері антикорупційного законодавства.

Цьогоріч організаторами виступили  локальний осередок  міжнародної організації Elsa Kyiv  у  партнерстві з Вищим антикорупційним судом.

Моделюючи реальні судові засідання, студенти фахово представляли  сторони захисту та обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів.

7 березня  відбувся фінал змагань для студентів-правників. Оцінювали вміння студентів адвокати, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, представники Національного антикорупційного бюро та помічники суддів ВАКС.

Переможцем стала команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі  Всеволода Марценюка (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс), Владислава Габідулліна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) і Віктора Галчанського  (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс). Тренер  – старший юрист «Sayenko Kharenko» Євген Шкурідін. Окрема подяка асистенту кафедри кримінології і кримінально-виконавчего права  Олегу Новікову за допомогу в підготовці команди.

Також  Всеволод Марценюк був визнаний кращим оратором змагань за рішенням колегії суддів, за що був нагороджений “золотим батоном”.

Друге місце посіла команда  студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Бронзу здобула ще одна команда з Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вже четвертий рік поспіль команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого посідає перше місце в National Anticorruption Moot Court Competition. Це свідчить про те, що в університеті створенні умови для різнобічної та ґрунтовної підготовки студентів. Адже до роботи зі студентами залучаються як метри національного права, так й закордонні фахівці (Prof. Thomas H. Speedy Rice “Global Corruption, Good Governance, and the United Nations Convention against Corruption”, де куратором від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виступав Олег Новіков).

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!