Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Збірна команда Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ стала переможцем чемпіонату Служби безпеки України з рукопашного бою

З 06 по 08 жовтня в м. Полтава тривав чемпіонат Служби безпеки України з рукопашного бою.

Турнір зібрав на татамі кращих представників відомства зі всієї України. Його учасники продемонстрували високий технічний рівень і психологічну підготовку. Перемогу у запеклому змаганні виборола команда Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету. В особистій першості курсанти інституту посіли три перші місця та одне друге. Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли: до 60 кг – курсант 2 курсу Станіслав Р., до 70 кг – курсант 2-го курсу Данило Ч., до 75 кг – курсант 1 курсу магістратури Давид М. Курсант 3-го курсу Інституту Богдан К. посів друге місце у ваговій категорії до 70 кг. Тренер збірної команди інституту з рукопашного бою – старший викладач СК № 3 Інституту Віктор ПОНОМАРЬОВ.

Наразі курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України розпочнуть підготовку до X Кубку Президента України з рукопашного бою 2022 року.

Світлана ОСТАПЕНКО