Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Створення футбольної команди стане поштовхом для розвитку футболу в Університеті

Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та організацією «Майстер м’яча» підписано меморандум про співпрацю, метою якого є створення  в Університеті футбольної команди.

Проректор з економіки та соціального розвитку Олексій НЕСТЕРОВИЧ  під час підписання документу зазначив: «Співпраця дасть нашим студентів можливість поєднувати навчання та спорт на професійному рівні, брати участь у змаганнях різного статусу під егідою єдиного клубу та просто гарно проводити час та дотримуватися здорового способу життя».

Президент організації «Майстер м’яча» Євгеній КАБАН, який є випускником Університету, зауважив: «Спорт та успіх це неподільні поняття, і я дуже радий, що є частиною цього проєкту, який привертає увагу студентів».

Гість презентував Університету нову футбольну форму та м’ячі для занять фізичною культурою.

Бажаємо успіхів футбольній команді!

Анастасія МЕРЕНЦОВА

Записатися до секції можна за телефоном:

+380931206739

Воронько Андрій Олександрович (Керівник секції з футболу університету)