Студенти Університету отримали нагороди Кубку України з кікбоксингу!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студенти Університету отримали нагороди Кубку України з кікбоксингу!

З 30 вересня по 3 жовтня у Харкові проходив Кубок України з кікбоксингу. Студенти Університету завоювали 3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медаль:

Богдан МАНДЗЮК (1 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) – 1 місце в ваговій категорії 67 кг у розділі Фул-контакт та 1 місце в ваговій категорії 70 кг у розділі лайт-контакт.

Валерій КАТУРГА (3 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) – 1 місце у ваговій категорії 75 кг у розділі лайт-контакт та 2 місце у розділі семі-контакт.

Євген ЖМАРЕНЮК (1 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) –  3 місце у розділі Хард-боксинг.

Бажаємо подальших перемог!

Микола Гоєнко