Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студентка Університету Марія Марченко здобула три золоті нагороди на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування бігом

27–29 серпня 2021 року поблизу селища Тимченки Харківської області відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування бігом «Ліга О – Компас 2021». В спортивному заході взяли участь більше ніж 300 спортсменів. Студентка 2 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Марія МАРЧЕНКО, виступаючи в категорії Ж – 18 на нічній, довгій і середній дистанції здобула золоті нагороди.

Вітаємо Марію й бажаємо їй нових успіхів на спортивній ниві!

Микола ГОЄНКО