uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Директор спортивного клубу Університету Микола Гоєнко став срібним та бронзовим призером чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Директор спортивного клубу Університету Микола Гоєнко став срібним та бронзовим призером чемпіонату України зі спортивного орієнтування

З 21 по 24 серпня в Одеській області проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування (трейл). У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Директор спортивного клубу Микола Гоєнко виборов «срібло» в особистому заліку на довгій дистанції та «бронзу»  серед чоловіків (еліта) в естафетних змаганнях, а  виступаючи за збірну команду разом зі спортсменами Харківської області здобув перше командне місце.

Вітаємо Миколу Івановича з вдалим виступом і бажаємо нових перемог!