Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Співчуття > 8 листопада на 59-му році пішов з життя доцент кафедри кримінального процесу, член національної асоціації адвокатів України Юрій Валерійович Хоматов

Юрій Валерійович ХОМАТОВ народився 10 жовтня 1963 року. У 1994 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Розвиток змагальних засад у діяльності адвоката захисника у кримінальному судочинстві України» під керівництвом професора Юрія Михайловича Грошевого. Працював на посаді доцента кафедри кримінального процесу до 2014 року.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким та колегам покійного. Пам’ять про нього назавжди збережеться у наших серцях.

Ректорат, профком, викладачі та співробітники
Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого