Школа помічника адвоката «Paralegal School» відкриває сезон освітніх заходів

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Лекції, семінари, воркшопи > Школа помічника адвоката «Paralegal School» відкриває сезон освітніх заходів

Школа помічника адвоката «Paralegal School», створена на базі факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, відкрила сезон заходів, присвячених підвищенню практичних навичок та професійної підготовки майбутніх юристів – учасників Школи. Практичні семінари, проводять досвідчені адвокати та фахівці – керівники практик за напрямами діяльності Школи.

1 жовтня в межах «Paralegal School» керівником практики IT-права Денисом БЕРЕНОВИМ було проведено практичний семінар «Договори в IT-праві». Під час заходу обговорювалися види договорів в сфері IT, їх особливості, практичні аспекти їх правового аналізу структури та змісту. Учасники школи та студенти-відвідувачі почули унікальні практичні поради в сфері правового аналізу IT – договорів та розглянути приклади «реальних кейсів», отримали настанови від фахівця для професійного зростання.

Практичні семінари є відкритими для усіх студентів університету та запрошують на заходи охочих і зацікавлених у професійному зростанні колег.

Стежте за анонсами заходів Школи помічника адвоката «Paralegal School» на сторінках соціальних мереж в Instagram та Facebook (paralegal_school_nlu).

Марія ЛУКАНЬ