Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Партнерство > АРМА і Університет домовилися про встановлення довгострокових партнерських відносин

3 грудня між Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), і Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого укладено меморандум про співробітництво. Дві установи домовилися про обмін досвідом та співпрацю в правозахисній, науковій та освітній діяльності. Зокрема, документом передбачені проведення конкурсу зі стажування талановитих студентів Університету, у тому числі дистанційного стажування з використанням телекомунікаційних систем, реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо), а також проведення заходів, що спрямовані на підвищення кваліфікації працівників державного органу.

Меморандум скріпили підписами т.в.о. голови АРМА Дмитро ЖОРАВОВИЧ і ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні. АРМА створено за аналогом установ з повернення та управління активами, які успішно функціонують у державах-членах ЄС відповідно до рішення Ради Європейського Союзу № 2007/845/JHA від 06 грудня 2007 року та інших актів права ЄС.