Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Офіційні повідомлення > Звернення ректора Університету Анатолія Гетьмана з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани, викладачі, співробітники та студенти!

Проходять роки, усе далі від нас події такої очікуваної для багатьох і незабутньої весни 1945-го. Її уже понад сім десятиліть вважають найвизначальнішою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірного болю і гіркоти втрат, а також безмежної радості та гордості. У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Глибока шана всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях або самовіддано працював у тилу.

Сердечно вітаю вас із великим і світлим святом Перемоги! Бажаю вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова й побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою.

Ректор Університету
Анатолій Гетьман