У професійне свято відома випускниця Університету виступила з лекцією

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > У професійне свято відома випускниця Університету виступила з лекцією

До університету завітала Голова Вищого антикорупційного суду Олена ТАНАСЕВИЧ з лекцією на тему «Цивільна конфіскація як засіб протидії корупції».

Відкрив захід перший проректор Університету Микола КУЧЕРЯВЕНКО, який нагородив Олену Танасевичпам’ятною медаллю Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «За плідну працю та вагомий особистий внесок у розвиток університету, високий професіоналізм та активну громадську діяльність».

У своїй лекції Голова Вищого антикорупційного суду звернула увагу на першу появу незаконного збагачення в історії, розповіла про практику європейських країн у цій сфері та про повагу до прав, свобод та законних інтересів щодо обов’язкового декларування доходів судді.

Після лекції слухачі отримали відповіді на гострі запитання.