Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого долучився до відзначення Дня Соборності України

22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено низку заходів, спрямованих на виховання в особового складу почуття патріотизму, шанобливого ставлення та поваги до борців за незалежність України, а також усвідомлення виняткової важливості цієї історичної події для усього Українського народу.

Курсанти Інституту поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка, який увічнює національні цінності українців. Майбутні офіцери переглянули тематичну виставку копій архівних документів та фотоматеріалів, пов’язаних із проголошенням Акта злуки УНР та ЗУНР, піготували інформаційні виступи на тему: «Моя Україна – соборна і вільна»  та організували флешмоб «Ланцюг єдності України». Також курсанти прослухали цікаву лекцію до Дня Соборності України в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова.

Світлана ОСТАПЕНКО