Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наукова бібліотека > До Всесвітнього дня науки наукова бібліотека й Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету провели науково-інформаційний івент

Ось уже 20 років 10 листопада відзначається заснований UNESCO Всесвітній День науки. Йому був присвячений спільний науково-інформаційний івент наукової бібліотеки й Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Учасників заходу привітали директорка бібліотеки Надія ПАСМОР та головний науковий співробітник Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Ганна ГОНЧАРЕНКО, підкресливши важливість відкритості наукових здобутків та доступності науково-освітніх знань для майбутньго покоління.

Під час зустрічі курсанти та науковці Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України долучилися до акції “Подаруй книгу бібліотеці!” та передали до бібліотечного фонду 157 примірників видань юридичної тематики.

Завідувачка сектору інформаційного обслуговування  бібліотеки Вікторія БРАГІНСЬКА презентувала тематичну книжкову виставку “Лідерство і саморозвиток” та ознайомила учасників з інформаційно-пошуковими ресурсами нового сайту бібліотеки. Бібліотека і надалі планує підтримувати та розвивати традиції науково-освітніх комунікацій зі студентською спільнотою і молодими науковцями Університету.