Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наші випускники > Вітаємо випускника 2001 року Дениса Бугая зі званням юриста року від рейтингу «Best Lawyers»!

Випускник Університету партнер-співзасновник, керівник практики White-Collar Crime юридичної фірми «VB Partners», президент Асоціації правників України Денис Бугай визнаний юристом  року 2022  з кримінального права в Україні за версією найстарішого й найповажнішого рейтингу в галузі юриспруденції «Best Lawyers». А авторитетне журі премії  «Legal Awards» присудило йому перемогу в номінації «Адвокат року у сфері White Collar Crime & Anticorruption».

Асоціація випускників Університету щиро вітає Дениса із професійним визнанням! Зичимо успіхів і нових звершень, нехай команда однодумців буде надійною, а всі масштабні плани реалізуються!