0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Всеукраїнська науково-практична конференція «Нова архітектура безпекового середовища України»

23.12.2022 @ 00:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Шановні колеги! Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нова архітектура безпекового середовища України». Захід організовано на базі Факультету слідчої та детективної діяльності та відбудеться 23 грудня 2022 року на честь дня факультету у м. Харкові (Україна, м. Харків, вул. Пушкінська, 77).

Метою конференції є обговорення наявних й прогнозованих загроз та вразливостей, що негативно впливають на публічну безпеку і порядок, безпеку середовища проживання населення, а також напрацювання фундаментальних положень нової багаторівневої системи управління внутрішньою безпекою на муніципальному й загальнодержавному рівнях, пошук ефективних механізмів моніторингу, прогнозування, запобігання та реагування на правопорушення, надзвичайні ситуації і небезпечні події.

До участі в конференції запрошуються керівники та працівники апарату центрального органу управління поліції, структурних підрозділів територіальних органів Національної поліції України, представники органів місцевого самоврядування, провідні фахівці навчальних закладів та науково-дослідних установ системи МВС України, науково-педагогічні працівники ЗВО, експерти з питань безпеки, здобувачі вищої юридичної освіти, аспіранти (ад’юнкти), докторанти, юристи-практики та всі зацікавлені особи.

Тематичні напрями конференції:

• Оцінка ключових загроз безпеці держави, територіальних громад і населенню в умовах воєнного стану;
  • Інфраструктурні компоненти та механізми захисту держави, територіальних громад і населення від поточних і прогнозованих загроз;
  • Стратегія й пріоритети розбудови нової багаторівневої системи колективної безпеки;
  • Проблеми забезпечення публічної безпеки і порядку в районах проведення воєнних (бойових) дій;
  • Проблеми протидії злочинності у прифронтових регіонах і на деокупованих територіях;
  • Цивільний захист і забезпечення життєдіяльності міст у прифронтових областях;
  • Безпека дорожнього руху, зниження смертності і травматизму на дорогах;
  • Безпечне освітнє середовище, протидія будь-яким формам насильства, булінгу в закладах освіти, захист прав дітей;
  • Запобігання та протидія домашньому насильству.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За результатами проведення конференції буде видано електронний збірник.

Учасникам, які бажають виступити з доповіддю на конференції, необхідно до 16 грудня 2022 року надіслати на електронну адресу security_nlu@ukr.net тему доповіді і мультимедійну презентацію.

Учасникам, які бажають подати тези доповіді, необхідно надіслати матеріали на електронну адресу security_nlu@ukr.net до 16 грудня 2022 року з дотриманням нижченаведених вимог.

▪️ Після здійснення перевірки тез на плагіат авторам буде надіслано підтвердження їх прийняття до друку. Допускається не більше двох співавторів.

▪️ Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти подані матеріали на підставі порушення встановлених строків їх подачі, недотримання вимог до оформлення тез, виявлення плагіату.

▪️ Відповідальність за зміст тез, наведені факти та висвітлену інформацію несуть автори. Тези будуть надруковані в авторській редакції.

Вимоги до оформлення тез дивіться за посиланням.

Дата:
Час: