0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

ІХ Харківські міжнародно-правові читання (до 100-ліття з дня народження професора В. С. Семенова)

24 Травня @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІХ Харківських міжнародно–правових читань (до 100-ліття з дня народження професора В. С. Семенова).

Для участі запрошуються викладачі, аспіранти і студенти закладів вищої освіти юридичного профілю, а також практичні фахівці з міжнародного права.

Дата: 24 травня 2024 року

Робочі мови конференції: українська, англійська

Для участі у конференції необхідно до 24 травня 2024 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету:

• наукову статтю (українською або англійською мовою) у форматі Word;
  • студенти додатково подають статтю з підписом наукового керівника у форматі PDF;
  • квитанцію про сплату організаційного внеску.

Статті учасників конференції будуть опубліковані у Збірнику матеріалів ІХ Харківських міжнародно-правових читань (до 100-ліття з дня народження професора В. С. Семенова).

Усі автори отримають електронний варіант збірника у форматі pdf і сертифікат про участь на електронну адресу, вказану автором.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

• Лученко Дмитро Валентинович, д.ю.н., професор, проректор з наукової роботи НЮУ – голова оргкомітету;
  • Стешенко Володимир Миколайович, к.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного права НЮУ – заступник голови оргкомітету;
  • Тарасов Олег Володимирович, д.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права НЮУ – член оргкомітету;
  • Серьогіна Світлана Григорівна, д.ю.н., проф., завідувачка кафедри державного будівництва НЮУ, член-кореспондентка НАПрН України – член оргкомітету;
  • Пасмор Надія Петрівна, к.пед.н, директорка наукової бібліотеки НЮУ – член оргкомітету;
  • Самощенко Ігор Вікторович, к.ю.н., доцент, декан факультету міжнародного та європейського права НЮУ – член оргкомітету;
  • Соляннік Костянтин Євгенович, к.ю.н., доцент, декан факультету юстиції НЮУ – член оргкомітету.

Контакти організаційного комітету:

Ольга Олександрівна Нанарова

тел.: 066 05 15 288 (Telegram, Viber, WhatsApp)

e-mail: international.conf0424@gmail.com

Дата: