0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

ІV Міжнародна науково-практична конференція “Адвокатура України: сучасний стан та перспективи розвитку”

17.12.2022 @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Конференція відбудеться 16 грудня 2022 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в онлайн-режимі на платформі  Zoom/YouTube.

Конференція акредитована Національною асоціацією адвокатів України.

Тематичні напрямки роботи конференції:

• актуальні проблеми організації та діяльності судової влади в Україні;
  • актуальні проблеми організації та діяльності інституту адвокатури та надання професійної правничої допомоги;
  • проблеми взаємодії адвокатури з судовими та правоохоронними органами у період дії воєнного стану в Україні;
  • професійна етика та юридична відповідальність адвокатів;
  • зарубіжний досвід організації та діяльності адвокатури.

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез наукових доповідей та повідомлень.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька.

Регламент виступів:

• Доповіді на пленарному засіданні до 15  хв.
  • Наукові повідомлення  до 10  хв.
  • Дебати під час обговорення до 5  хв.

Організаційний комітет:

• Лученко Дмитро Валентинович – проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор (голова організаційного комітету).
  • Гусаров Костянтин Володимирович – доктор юридичних наук, професор, в.о. завідувача, кафедра цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (заступник голови організаційного комітету).
  • Вільчик Тетяна Борисівна – доктор юридичних наук, професор, кафедра цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  адвокат (заступник голови організаційного комітету).
  • Гайворонська Вікторія Валентинівна – голова Ради адвокатів Харківської області, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях.
  • Ковальова Яна Олександрівна – кандидат юридичних наук, асистент, кафедра цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Контактні особи:

• Ковальова Яна Олександрівна

(099) 930-23-22 (+ Telegram на цьому номері)

• Журавльова Тетяна Миколаївна  –

(067) 563-90-52  (+Телеграм на цьому номері)

е-mail: grprocess10@gmail.com

Для участі у конференції необхідно до 27 листопаду 2022 року надіслати до оргкомітету тези доповідей та наукових повідомлень.

Вимоги до оформлення тез доповідей та наукових повідомлень ви можете знайти у Інформаційному листі.

Дата:
17.12.2022
Час:
Подія Категорія:

Організатори

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Кафедра цивільної юстиції та адвокатури
Національна асоціація адвокатів України
Рада адвокатів Харківської області
Німецько-Українське об’єднання юристів
Кафедра процесуального права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
The Leavitt Institute for International Development