0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Міжнародна науково-практична конференція «Проблематика документального оформлення, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих Україні та її громадянам внаслідок збройної агресії Російської Федерації»

Завантаження Події
  • Ця подія минула.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

На базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за участю Національного наукового центру «Інститут судових експертиз імені Заслуженого проф. М.С. Бокаріуса» та Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України 22 червня 2022 року на платформі Zoom буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблематика документального оформлення, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих Україні та її громадянам внаслідок збройної агресії Російської Федерації».

Запрошуємо науковців та практичних працівників взяти участь у роботі конференції, в ході якої планується робота дискусійних панелей:

• Проблеми законодавчого забезпечення розслідування кримінальних правопорушень, учинених під час воєнного стану, визначення шкоди та відшкодування збитків, завданих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України;

• Проблеми методичного, тактичного, техніко-криміналістичного та експертного забезпечення розслідування кримінальних правопорушень, учинених під час воєнного стану;

• Проблеми оптимізації механізму фіксації та визначення шкоди, завданої майну приватних осіб в умовах воєнного стану, та подальшого відшкодування збитків.

Посилання щодо дистанційної участі буде надіслано авторам на е-mail додатково. Збірник матеріалів конференції буде розміщений на сайті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (посилання надійде на електронну пошту учасника). Участь в конференції є безкоштовною.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 20 червня 2022 року заповнити реєстраційну форму учасника конференції.

Тези доповідей та наукових повідомлень в електронному вигляді у форматі Microsoft Word .doc, .docx чи .rtf до 25 червня 2022 р. надсилаються на е-mail: vnd.konf@i.ua, де файл називається прізвищем автора, наприклад «Шевченко_тези».

Модератори конференції:

Лученко Дмитро Анатолійович,
д.ю.н., професор, проректор з наукової роботи,
Контакти: +38-096-555-05-55;

Чуприна Юлія Анатоліївна,
к.ю.н., начальник відділу наукових досліджень,
Контакти: +38-095-800-58-28;

Штефан Вікторія Сергіївна,
к.ю.н., спеціаліст відділу наукових досліджень,
Контакти: +38-050-841-26-08;
e-mail: vnd.konf@i.ua

Дата: