0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Онлайн-зустріч із представницею Ізраїльської клініки міжнародного кримінального та гуманітарного права Університету Рейхмана Yael Vias Gvirsman

25.06.2022 @ 10:00 - 14:30
Завантаження Події
  • Ця подія минула.
Центр дослідження правових проблем перехідного правосуддя, який функціонує при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого започатковує новий напрям діяльності, а саме – відкриття юридичної клініки з міжнародного гуманітарного права та міжнародного кримінального права.
Анонс набору буде оприлюднено пізніше.Для перейняття провідного іноземного досвіду Центром буде проводитися серія зустрічей з представниками юридичних клінік різних країн.Запрошуємо усіх зацікавлених на зустріч з Yael Vias Gvirsman, яка є програмним директром The International Criminal and Humanitarian Law Clinic of Reichman University, Israel.Спікерка розповість про ізраїльський досвід організації юридичної клініки з міжнародного гуманітарного права та міжнародного кримінального права та як таку ініціативу можна впровадити в Україні.Зустріч відбудеться 25 червня 2022 року (субота) о 10.00 за київським часом.
Мова зустрічі- англійська.

Дата: