0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Щорічна Міжнародна конференція “Актуальні проблеми судового права”

21.04.2023 @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Кафедра кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у партнерстві з Німецько-українським об’єднанням юристів запрошують прийняти участь у роботі щорічної Міжнародної конференції “Актуальні проблеми судового права”, яка відбудеться 21 квітня 2023 року online на платформі ZOOM.

Тематичні напрямки роботи конференції:

• проблеми функціонування судів в умовах надзвичайного стану;
  • оптимізація моделі судоустрою в Україні;
  • проблеми незалежності та правового захисту суддів;
  • принцип уніфікації в судових процедурах;
  • модернізація прокуратури: перші результати та нові виклики;
  • актуальні питання функціонування інституту адвокатури та здійснення адвокатської діяльності;
  • підвищення якості виконання судових рішень.

За результатами конференції буде видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень в електронному форматі та розміщено на сайті наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та офіційному сайті партнера конференції.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька.

План роботи конференції (за київським часом):

• Робота ранкового пленарного засідання конференції: 09.00-12.00
  • Перерва роботи засідання конференції: 12.00-13.00
  • Робота денного пленарного засідання конференції: 13.00-16.00
  • Підбиття підсумків о 16.00

Організаційний комітет:

• Лученко Дмитропроректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор (голова організаційного комітету);
  • Бірке Райнер – голова правління Німецько-українського об’єднання юристів, доктор права, адвокат;
  • Капліна Оксана – завідувачка кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор;
  • Ведде Райнер – секретар правління Німецько-українського об’єднання юристів, доктор права, професор;
  • Москвич Лідія – доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, член правління Німецько-українського об’єднання юристів.

Для додаткової інформації: е-mail: konfsudpravo@gmail.com

Програма конференції

Дата: