0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Міжнародна наукова студентська конференція VІI Харківські кримінально-правові читання на тему: «Кримінально-правові рефлексії на актуальні виклики сьогодення»

27.04.2023 @ 08:00 - 28.04.2023 @ 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Запрошуємо вас на Міжнародну наукову студентську конференцію VІI Харківські кримінально-правові читання на тему: «Кримінально-правові рефлексії на актуальні виклики сьогодення», (м. Харків, 27-28 квітня 2023 р.)

Під час проведення конференції планується обговорити наступні теми або дотичні до них:

• питання інституту кримінального правопорушення: теорія та практика;
  • тенденції розвитку інституту засобів кримінального права;
  • кримінальне право в умовах зовнішньої агресії та воєнного стану;
  • covid-реальність у кримінально-правовому вимірі;
  • запобігання дискримінації (національній, гендерній, релігійній тощо) як виклик для сучасного суспільства і завдання кримінального права;
  • діджиталізація суспільних відносин (метавсесвіт, штучний інтелект та ін.) і кримінальне право;
  • кримінальний закон, як інструмент для боротьби з корупцією;
  • європеїзація чинного кримінального законодавства України;
  • проєкт нового КК України: переваги і резерви для вдосконалення.

Запропоновані теми для обговорення є орієнтовними, ви можете обрати будь-яку іншу тему, яку вважаєте близькою до загальної теми конференції.

Попри війну з росією, ми продовжуємо вести дискусії навколо актуальних проблем суспільства, хоч, на жаль, і в дистанційному форматі. Посилання на конференцію організаційний комітет надішле на електронну пошту усім зареєстрованим учасникам за 2-3 дні до початку конференції.

Для участі в конференції просимо до 15 березня заповнити заявку за посиланням та надіслати тези доповіді на електрону адресу: conference2023crime@gmail.com.

Оргкомітет планує видати збірник тез доповідей до проведення конференції і запропонувати учасникам, які заявлять найбільш актуальні доповіді, до 15 хв. для виступу з ними.

Ухвалення остаточного рішення щодо публікації наукової роботи є компетенцією організаційного комітету, який застерігає за собою право перевірки поданих робіт на антиплагіат, їх рецензування і технічне редагування, а також – відхилення при невідповідності встановленим вимогам.

Автори поданих робіт відповідають за дотримання в них академічної доброчесності, точність наведених та відсутність інформації, що не підлягає відкритій публікації.

Вимоги до оформлення публікації:

• Обсяг тексту до 10 000 знаків (з пробілами);
  • Шрифт Times New Roman; розмір – 14, міжрядковий інтервал – 1,5; усі поля – 2,0 см;
  • Перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому краю) – прізвище та ініціали автора;
  • Наступні 1-3 рядки – (шрифт звичайний курсив, вирівняний по правому краю) – вчене звання, науковий ступінь, посада, місце роботи автора;
  • Наступний рядок – (шрифт ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ НАПІВЖИРНИЙ ЗВИЧАЙНИЙ, вирівняний по центру) – назва доповіді;
  • Список використаної літератури та посилання зазначати не потрібно.

Із запитаннями можна звертатися до предст:авників організаційного комітету:

• Колесник Яна Ігорівна : +380997519710 (Viber, Telegram)
  • Новікова Катерина Андріївна: +380939221844 (Viber, Telegram)

Початок:
27.04.2023 @ 08:00