Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Державні свята > Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відзначив День захисників і захисниць України та День українського козацтва

День захисників та захисниць України уособлює дух боротьби за Українську державу в різні періоди історії та сьогодення. У це свято майбутні офіцери СБ України, поклавши квіти до монументу Захисникам України, віддали данину пам’яті тим, хто став на захист свободи та незалежності України. Також курсанти провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України під виконання гімну біля адміністративної будівлі інституту.

Курсанти відвідали художню виставку «АТО-ООС. Очима сучасних митців» у Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» та ознайомилися з унікальною експозицією творів, що стверджують національну ідею, прославляють військовий подвиг живих і віддають шану загиблим за незалежність і територіальну цілісність України. Не менш цікавим виявилося знайомство з виставкою-подією «За духом лицарства» у науковій бібліотеці Університету.

Світлана ОСТАПЕНКО