Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Запрошуємо на навчання до аспірантури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

У 2021 році до Університету здійснюється прийом на навчання в аспірантурі за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» за очною та заочною формами навчання. Нормативний строк підготовки доктора філософії (к.ю.н.) в аспірантурі складає 4 роки незалежно від форми навчання.

Університет забезпечує аспірантів необхідними умови для навчання та розвитку наукового потенціалу. Має потужний науково-педагогічний склад та науково-технічну базу, можливість отримання для аспірантів національних та міжнародних ідентифікаторів науковця, опублікування наукових праць у фахових виданнях Університету, доступ до унікальної наукової, спеціалізованої бібліотеки, бібліотеки раритетних видань, репозитаріїв, тощо.

За даними 2016-2020 року 98% аспірантів успішно завершують навчання та отримують звання доктора філософії (к.ю.н.) у сфері права.

Дати прийому документів: з 07 до 25  червня 2021 року.

Вступні випробування будуть проводитися в усній та письмовій формі.

Дати вступних випробувань:

• 1 потік – з 21 квітня по 07 травня 2021 року;
  • 2 потік – з 16 серпня по 03 вересня 2021 року.

Детальну інформацію про умови вступу та переваги навчання ви можете знайти у буклеті за посиланням.