Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Запрошуємо до перегляду запису міжнародної наукової конференції про наслідки рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у справі «Дрелінгас проти Литви»

Шановні колеги!

Від імені Університету Миколаса Ромеріса (Литва), Університету Пассау (Німеччина), Тартуського університету (Естонія) і Латвійського університету (Латвія) запрошуємо до перегляду запису Міжнародної наукової конференції про наслідки рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у справі «Дрелінгас проти Литви» (2019), яка відбулася в Університеті Миколаса Ромеріса 10 вересня 2021 року.

На заході зібралися відомі правознавці, історики та фахівці з вивчення геноциду з США, Польщі, Латвії, Естонії, Німеччини, Італії, Великобританії та Литви. На конференції виступили основний доповідач професор Вільям А. Шабас (Мідлсекський університет, Великобританія), а також колишній голова Конституційного суду Литви професор Дайнюс Жалімас і багато інших. Ми твердо впевнені, що цей захід сприятиме підтримці досліджень в галузі вивчення радянських злочинів і геноциду.

Запис конференції англійською ви можете знайти за посиланням