Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Освітній профіль (майнор) другого (магістерського) рівня «Податковий адвокат» і факультет адвокатури Університету запрошують на навчання!

Кафедра фінансового  права Університету пропонує вступникам до магістратури можливість навчатися на факультеті адвокатури на освітньому профілі (майнорі) «Податковий адвокат».

Фахівець у сфері оподаткування – це MVP у сфері юридичного супроводу будь-якого бізнесу, адже його успіх на багато в чому залежить від належного податкового планування і реалізації податкових обов’язків. Скористуйтеся цією можливістю!

Особливостями освітнього профілю є:

1.      Універсальність – по завершенню навчання студент зможе обрати будь-яку спеціалізацію.

2.      Комплексність – студенти у процесі навчання здобувають теоретичні знання і практичні навички (soft skills), необхідні для майбутньої успішної юридичної і адвокатської практики.

3.      Співпраця з роботодавцями – можливість прослухати лекції запрошених роботодавців – керівників юридичних фірм, адвокатів, суддів.

Навчаючись за профілем «Податковий адвокат», ви зможете обирати найбільш привабливі для вас навчальні дисципліни:

•  Актуальні проблеми податкового права,
  •  Адміністрування податків та зборів,
  •  Фінансовий моніторинг,
  • Податкове планування,
  • Теорія та практика податково-правової кваліфікації,
  •  Міжнародне податкове право,
  •  Податкові спори та процедури,
  •  Примирні процедури вирішення податкових спорів,
  • Правові позиції судових органів у сфері оподаткування,
  • Спеціальні податкові режими,
  • Правове регулювання бухгалтерського обліку,
  • Оскарження заходів державного нагляду (контролю),
  • Митне право,
  • Запобігання корупції в податковій і митній сферах.

Їх вивчення допоможе вам бути корисним та повноцінно працювати на посадах юрисконсульта підприємства, помічника адвоката і головне – самостійно визначати бізнес-стратегію з урахуванням ризиків в оподаткуванні.

Опанувати знання вам допоможуть провідні викладачі кафедри, більшість з яких є практикуючими адвокатами, що мають досвід практичної роботи за юридичним фахом.

Вступивши на освітній профіль «Податковий адвокат», ви не лише отримаєте повну юридичну освіту, але й здобудете ґрунтовні знання, які допоможуть вам стати справжнім фахівцем у сфері оподаткування.

Тривалість навчання – 3 семестри (1 рік 6 місяців), з яких 1 семестр – практична підготовка.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

кафедра фінансового права: +380 (57) 7049302.