Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Оголошено набір слухачів на онлайн-курс «Юрист у сфері запобігання та протидії корупції»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром Асоціації випускників Університету оголошує набір слухачів на онлайн-курс «Юрист у сфері запобігання та протидії корупції».
Курс розрахований на надання знань та навичок у сфері застосування антикорупційного законодавства, забезпечення запобігання корупції у публічній та приватній сферах, підготовки висновків антикорупційної експертизи нормативно-правових актів, консультування з питань електронного декларування, юридичної відповідальності за корупційні правопорушення та впровадження міжнародних стандартів запобігання корупції.
Лекції будуть проходити на базі платформи Zoom.
Тривалість курсу 30 годин.
Вартість складає 2700 грн.
По закінченню курсу Ви отримуєте сертифікат.
Реєстрація за посиланням
Набір слухачів здійснюється до 1 листопада.
За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 0679310379 Сметаніна Наталія Володимирівна чи електронною адресою training.centre@nlu.edu.ua