До уваги випускників! Залишайтеся активною частиною спільноти Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > До уваги випускників! Залишайтеся активною частиною спільноти Університету
До уваги випускників! Залишайтеся активною частиною спільноти Університету

Шановні випускники!

Запрошуємо до співпраці та підтримання зв’язку після завершення навчання.

Якщо Ви є випускником НЮУ і хочете залишатись активною частиною спільноти Університету, підтримувати зв’язок та співпрацювати з Alma mater, пропонуємо долучитись до програми NLU Forever.

Програма дасть можливість випускникам продовжувати брати участь в житті Університету в різних сферах.

Завдяки цій програмі випускники зможуть:

• поділитись своєю історією, досвідом, адже багатьом студентам цікавий шлях професійного становлення після випуску
  • бути спікером та учасником проектів, що організовуються НЮУ та Асоціацією випускників Університету
  • самостійно ініціювати проекти та заходи – НЮУ завжди відкритий до нових пропозицій та ідей
  • займатись благодійною діяльністю задля підтримки розвитку Університету
  • сприяти популяризації Університету серед молоді
  • підтримувати зв’язок між випускниками і співпрацювати між собою

Як випускники Ви можете зробити свій внесок в подальший успіх Університету та життя його нинішніх та майбутніх студентів.

Місія програми NLU Forever – зміцнити зв’язок між поколіннями випускників і студентами, розвивати бренд Університету та реалізувати спільні програми та івенти.

Охочі долучитись до співпраці з Університетом мають заповнити форму