Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Академічна мобільність > Студент Ярослав Морозов розпочав навчання в партнерському Університеті Технологій МАRА (Малайзія)

Вже від початку жовтня Ярослав МОРОЗОВ, студент 4 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, відвідує онлайн-заняття від топових викладачів Університету Технологій МАRА й, незважаючи на велику різницю у часі між Україною та Малайзією, з великим ентузіазмом і захопленням ділиться першими враженнями від програми.

Ярослав став першим студентом за програмою міжнародної академічної мобільності з Університетом Технологій МАRА. Серед предметів, що він вивчає, кримінальне, аграрне, земельне, міжнародне право та інші авторські предмети від професорів Університету Технологій МАRА.

Дякуємо Ярославу за те, що на високому рівні демонструє свої вже здобуті знання та за нестримне бажання вдосконалюватися далі. Бажаємо успіхів!

Повідомляємо, що вже у листопаді відкривається набір студентів 1 курсу магістратури на зимовий семестр навчання 2022 року в Університеті МАRА.

Стежте за новинами на офіційному сайті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, на офіційних сторінках в Instagram та на Тelegram-каналах інститутів/ факультетів.   Більше інформації про академічні програми ви можете дізнатися у відділі освітніх програм та академічної мобільності: вулиця Пушкінська, 77 (Центральний корпус), кабінет 91, erasmus@nlu.edu.ua, (057) 704 89 65.